sobota, 20 listopada 2010

Raport z ostatniej chwili przez natarciem dwulatków

Dom jest prawie posprzątany, chociaż okazało się, że nie trzeba było zaczynać od porządkowania zdjęć w Picasie, bo istniały inne obszary wymagające pilniejszego uprzątnięcia.
Jaś i Michaś dzielnie mi w tych porządkach asystowali. Po zdjęciu pokrowców z kanap Jaś najwyraźniej uznał, że kanapy nie są dostatecznie komfortowe. Aby poprawić ich wygodę, wyskubał z jednej z poduch większość wypełnienia o konsystencji zbliżonej do waty. Jest teraz trochę bardziej płaska, ale zapewne wygodniejsza. Michaś natomiast był przekonany, że czysta biała narzuta na łóżko będzie jeszcze prana więc skrupulatnie wytarł w nią paluszki po zjedzeniu śliwki o miąższu w kolorze krwistoczerwonym. A potem jeszcze wtarł w nią resztki śliwki. No i faktycznie miał rację, będzie jeszcze prana.

Wszystkiego najlepszego, Michasiu!

5 komentarzy:

 1. najlepsze zyczenia dla Jubilata! i gratulacje Mamie :) Synka a w zasadzie niech juz bedzie od razu dwoch i... poczucia humoru swietnie przelewanego na strony tego bloga!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego!
  My też się dzisiaj bawiliśmy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego świętowania zatem!
  I samych wspaniałości :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieje, ze wszystko zakonczylo sie szczesliwie, takie przygody sa nam rowniez znane... :-) serce super...!

  Wszystkiego dobrego... M

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego, co najlepsze! Wszystkiego, o czym zamarzysz ;) Mam nadzieję, że urodzinowe przyjęcie udało się wybornie i że podzielicie się z nami choć okruchami wspomnień z tego dnia. Zdjęcie derca drzewa magiczne!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...